Nuvarande elever

Godkända för praktik

Bendel, Bianca – Nissafors, biancabendel@gmx.com
företagsnamn: Equine Optimizer Bianca

Dahlgren, Hannah – Ekeby, hannahaccalia@gmail.com
företagsnamn:


Ekman, Åsa – Älandsbro, aosaekman@gmail.com
företagsnamn: Stenviksgårdens akupunktur & fysioterapi

Forsgren, Diana – Örnsköldsvik, forsgren.diana@hotmail.com
företagsnamn: Equine Optimizer Diana


Hackman, Fanny – Täby, fantta123@hotmail.com
företagsnamn:

Larsson, Malin Charlotta – Greby, malindahlqvist0@gmail.com
företagsnamn:


Laurén, Sabine – Ludvika, sabine@fyrah.se
företagsnamn: Helhet & Hälsa för hund och häst, Fyrah Optimizer

Lindström, Camilla – Enköping, camilla.lindstrom@me.com
företagsnamn: Camillaequineoptimizer

Person-Kangas, Erika – Södertälje, erikaperson-kangas@outlook.com
företagsnamn: EPK equine optimizing consulting

Sköld, Sofia – Södertälje, sofiaskold@hotmail.com
företagsnamn: Invest in your horse

Certifierade Equine optimizers 2019

Bergström, Sofia – Stockholm, sofiabergstrom@live.se

företagsnamn: SB equine physiotherapy

—–

Borin, Nathalie – Bålsta, nathalieBorin@live.se

företagsnamn: Equine movement

Englund, Anna-Carin – Borås, annacarin@richardsteen.se

företagsnamn:

Engström, Jenny – Borås, jenny.nikander@hotmail.com

företagsnamn: jennys häst hälsa

—–

Hansen, Tina – Varberg, tinas.hastmassage@gmail.com

företagsnamn: vision of health – hästfysioterapi

—–

Iderud, Carola – Ullared, carola.iderud@gmail.com

företagsnamn: equine optimizer carola iderud

Johansson, Cecilia – Stenungsund cecijo77@gmail.com

företagsnamn: C Team Optimizing

Johansson, Sofia – Stockholm, joelina.joh@gmail.com

företagsnamn: joelina equine therapy

—–

Klink, Juliane – Sjöbo, anghaga@live.se

företagsnamn: häst fysioterapi/equine optimizer – juliane klink

—–

Kristensson, Johanna – Mark, kristensson_johanna@hotmail.com

företagsnamn: equine harmony – hästfys & sadel

—–

Lindby, Clara – Mariestad, lindby_96@hotmail.com

företagsnamn: Lindby healthy horses ab

Nardi Dei, Marita – Kungsbacka maritavictoria1@gmail.com

företagsnamn: wiw win equine team

Nilsson, Annika – Ängelholm, annikan@live.se

företagsnamn: annikan hästtjänst

—–

Nilsson, Rebecca – Umeå, rebeckan94@gmail.com

företagsnamn: RN equine wellness

—–

Nyberg, Evelina – Borås, evelinanyberg_@hotmail.com

företagsnamn: EA horse solutions

—–

Olsson, Emelie – Ystad, emelie_ina@hotmail.com

företagsnamn: equine health care – emelie olsson

—–

Werner Ralbring, Petra – Kungshamn, ralbring@icloud.com

företagsnamn: petras hästterapi fysioterapeut